فروش رهن کامل آپارتمان در چیتگر ، اجاره آپارتمان در شهرک شهید خرازی

املاک بزرگ پارلمان غرب - منطقه 22

مقالات آموزشی

پروژه پدافند هوایی ارتش چیتگر

پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش : یکی از بخش‌های منطقه ۲۲ تهران، شهرک چیتگر است. در این شهرک که از چند پهنه تشکیل شده است، می‌توانید برج‌های بلند مرتبه‌‌ای را مشاهده کنید که توسط هر یک از ارگان‌ها در حال ساخت هستند. در پهنه C شهرک چیتگر، نیروی ارتش توانسته با ساخت و سازهای که در حال انجام دادن آنها است، این منطقه را بیش از پیش رونق دهد. یکی از پروژه‌هایی که نیروی ارتش در حال انجام دادن آن است، پروژه پدافند هوایی ارتش است که در املاک پارلمان غرب به معرفی این پروژه خواهیم پرداخت.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان در منطقه چیتگر با شماره های 02144741072 تماس حاصل نمایید.

پروژه پدافند ارتش در منطقه ۲۲

پروژه پدافند هوایی ارتش چیتگر شامل دو برج است، که هر یک دارای مشخصات و ویژگی‌های خاص خود هستند. به طور کلی این پروژه در زمینی در حدود 225000 متر مربع در حال ساخت است. برج C یکی از برج‌ها محسوب می‌شود که دارای ۳۲ طبقه است. این برج خود دارای ۳ بلوک است که از نظر شکل ظاهری دارای یک بلوک مستطیل شکل و دو بلوک دیگر مربع شکل هستند. بلوک H، بلوک دیگر پروژه پدافند ارتش ۴۰ طبقه است. در مجموع ۵۶۰ واحد مسکونی در این برج‌ها در متراژ ۶۰، ۹۰، ۱۲۰، ۱۸۰ و ۲۴۰ متر اجرا و تحویل داده می‌شوند.

پروژه پدافند هوایی ارتش
پروژه پدافند هوایی ارتش

شراکت نیروی ارتش با بخش خصوصی

اگر قصد سرمایه گذاری در پروژه پدافند هوایی ارتش را دارید، می‌توانید به دو صورت این سرمایه گذاری را انجام دهید. از آنجایی که این پروژه، به طور مشترک بین نیروی هوایی ارتش و سازنده در حال ساخت است، شما می‌توانید به طور مستقیم از شرکت سازنده یا نیروی هوایی ارتش امتیاز پروژه را خریداری کنید. شرکت سازنده خصوصی که در حال مشارکت با پدافند هوایی ارتش است، گروه آریان سازه نام دارد. شراکت سازنده و نیروی ارتش به صورت ۷۰ به ۳۰ است، به این معنا که سهم سازنده ۷۰ درصد از کل پروژه است. باید توجه داشته باشید، سهم هریک از طرفین، در هر دو برج در نظر گرفته شده است.

پیشرفت پروژه پدافند ارتش

در سال گذشته، پیشرفت پروژه پدافند ارتش در برج ۴۰ طبقه بسیار چشمگیر بوده است که می‌توان به نصب تیرهای پارت سوم و پارت چهارم و اجرای دیوار حائل بتنی اشاره کرد. همچنین پروژه برج ۳۲ طبقه نیز در سال گذشته به مراحل قابل توجهی رسید. تکمیل نصب ستون‌های پارت چهارم، شاسی کشی سقف پارت سوم و اجرای تراز سقف‌های پارت سوم از جمله عملیات‌های صورت گرفته، در این برج بوده است.

زمان تحویل پروژه پدافند ارتش

زمان تکمیل پروژه و تحویل واحدهای مسکونی در سال ۱۴۰۲ تعیین شده است. که البته این موضوع به تعهد سازنده یعنی آرین سازه بستگی دارد. با توجه به تورم موجود در بازار مسکن، سازنده باید بتواند در زمان مقرر به تعهدات خود پایبند و واحدهای پیش فروش شده را تحویل دهد.

پروژه پدافند هوایی ارتش
پروژه پدافند هوایی ارتش

قیمت آپارتمان در برج پدافند ارتش

قیمت در نظر گرفته شده برای پروژه پدافند هوایی ارتش قیمت پایه است که با پیشرفت پروژه، قیمت پایه نیز تغییر و افزایش پیدا می‌کند. در حال حاضر اگر قصد سرمایه‌گذاری در این پروژه را دارید، ابتدا باید امتیاز این پروژه که یک قیمت ثابت را دارد، خریداری کنید. سپس با توجه به شرایط مالی که دارید، مبلغ اقساط را مشخص و در طی یک بازه زمانی معین، اقساط را پرداخت کنید. پس از پایان اتمام پروژه، قیمت روز امتیاز پروژه چیتگر ارتش تعیین و با توجه به تورم، مبلغ نهایی مشخص و پرداخت خود را باید تکمیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از تمامی پروژه های منطقه 22 میتوانید به املاک پارلمان غرب مراجعه نمایید و یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

نحوه خرید امتیاز پروژه پدافند هوایی ارتش

با توجه به توافقی که بین نیروی ارتش و سازنده صورت گرفته است، تعدادی از واحدها در اختیار نیروی هوایی ارتش و تعدادی دیگر در اختیار سازنده پروژه قرار گرفته است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن این که فروشنده نیروی ارتش باشد یا سازنده، اقدام به خرید امتیاز کنید. نکته قابل توجه این است که واحدهای مربوط به نیروی ارتش، به کارمندان نیروی ارتش تعلق دارد و اگر شما قصد دارید با نیروی ارتش وارد مذاکره شوید، باید امتیاز پروژه را از کارمندان نیروی ارتش خریداری کنید. اما اگر قصد خرید از سازنده را دارید، شما با دو قرارداد روبرو خواهید شد. یک قرارداد که به صورت کلی است و جزئیات در آن قید نشده است و قرارداد دیگر که یک قرارداد با جزئیات کامل است.

این مزیت سبب می شود که هر سرمایه گذاری با اطمینان خاطر نسبت به خرید آپارتمان در چیتگر منطقه 22 اقدام نماید.

اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از قیمت‌ها دارید، می توانید با مشاورین املاک پارلمان غرب تماس حاصل نمایید.

در انتها لازم است مجدد بگوییم که پروژه پدافند هوایی ارتش در دریاچه چیتگر یکی از لوکس ترین و بهترین برج های منطقه 22 تهران می باشد که از نظر طراحی و ساخت فضای مدرن، آرام و شادی را برای ساکنین پیش بینی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر